Gemi Turları

 
 
 

 

 
 
AŞK GEMİSİ
Şimdi 2014 İçin Erken Rezervasyon Zamanı
212 855 6979
212 573 1600
www.balayiuzmani.comdetayli bilgi ve fiyat için

Gemiler yüzen 5 yildizi şehirlerdir. Iclerinde 10 larca restaurant ve bar olimpik havuzlar alisveris merkezi sinema ve tiyatro salonlari casino akliniza gelemiycek 100 lerce aktivite barindiran ortalama boyu 2 km civarinda bulunan yaklasik 56.000 ampulle aydinlanan yuzen bir sehirdir.

Gemilerin en guzel yani her sabahin baska bir sehirde baslamasidir. Güne yeni bir sehirde baslamak her günü yeni bir keşif olarak görmenizi sağlıycaktır… Balayında bir gemi turu evlilik maratonunun sonunda kendinize verebiliceğiniz en büyük ödül olucaktır….

Tabiki bütün gemiler aynı imkanlara sahip diğildir.Bir gemi tercih ederken nelere dikkat etmeniz gerektiği konusunda aşağıdaki hususlara çok dikkat etmelisiniz.

www.balayiuzmani.comdetayli bilgi ve fiyat için

Gemi kaç yaşında? Bineceğinizi geminin 10-15 yıldan eski olmamasına dikkat edin. Geminin dışı kadar içerisinin de yıpranmamış olduğundan emin olun.

Geminin büyüklüğü ne kadar? Geminin yolcu kapasitesi ve mürettebat sayısı, alacağınız hizmetten, limanlarda inme-binme sürelerine kadar birçok şeyi etkiler. Gemiyle ilgili rakamları önceden araştırın.

Yolculuk programı ne? Cruise gemileri kalkış ve varış noktaları aynı olsa dahi farklı rotalar izleyebilirler. Çok görmek istediğiniz bir yeri es geçmemek için mutlaka yolculuk programını ve süresini detaylı inceleyin.

Geminin yolculuk ve duraklama süresi ne kadar? Tercihiniz liman şehirlerinde uzun vakit geçirmek mi yoksa denizde saatlerce yol almak mı? Tercihinizi belirleyip ona ise ona uygun programı seçtiğinizden emin olun.

Fiyata dahil olanlar ve olmayanlar neler? Bazı firmalar liman vergisi gibi ek masrafları son dakikaya kadar belirtmeyebilir. Ekstralardan da size bahsetmeyebilir. Fiyatta belirtilmeyen ya da satır aralarına saklanmış ek ücretler olup olmadığını iyi araştırın.www.balayiuzmani.comdetayli bilgi ve fiyat için

 

Gemi içerisindeki imkanlar ve etkinlikler neler? Cruise gemileri sundukları imkanlarla karadaki yaşamı aratmayabilir. Bar ve diskolardan açık ve kapalı yüzme havuzlarına, oyun ve spor salonlarına kadar. Gemi içerisindeki imkan ve etkinliklerin ne olduğunu araştırıp, bunların size hitap etmediğine karar verin.

Geminin yolcu profili kimler? Örneğin sömestr tatili ya da Temmuz-Ağustos gibi aylarda daha çok çocuklu aileler varken, ilkbahar ve sonbahar aylarında daha çok emeklileri görebilirsiniz. Ya da bazı cruise rotaları daha çok gençleri hedef alır ve bol partili, eğlenceli yolculuklar organize ederler. Yolcu profilinin size uygun olup olmadığına karar verin

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© Tüm Hakkı Saklıdır 2018 | Turizm Atölyesi - Created By KCAN Co.