BALİ-DUBAİ

Hergün Hareketli Balayı ve Tatil Turları 7 GECE (6 gece + 1 erken giriş) KONAKLAMALI

Hergün Hareketli

Hareket Tarihleri

01/07/18 - 30/04/19

Geçerlilik Tarihleri

TAS-BD0001

Tur Kodu

TUR DETAYLARI

 • Emirates Havayolları ile ( U CLASS) Istanbul Bali Istanbul Dubai aktarmalı  gidiş – dönüş ekonomi sınıfı Uçak biletleri dâhildir.
 • Ucaklarda U Class yer bulunamaması durumunda fiyat farkı tarafınıza belirtilecektir.
 • Dubai Havalimanı Marhaba Lounge Hizmeti ( 4 Saat )
 • 4 Gece Bali + 3 Gece(Early Checkin +2 Gece) Dubai Belirtilen Otelde Oda& Kahvaltı Konaklama dahildir
 • Bali ve Dubai’deki Havalimanı – Otel – Havalimanı arası Transfer Hizmetleri Dahildir .
 • Bali ve Dubai Dubai karşılanma ve Ingilizce lokal rehberlik hizmeti dahildir.
 • Bali Tam gün Kintamani Turu
 • Dubai Yarım Gün Panoramik Şehir Turu
 • Paket fiyatları NET ve Komisyonsuzdur
 • Fiyatlar; toplam konaklama 2 Kişilik Oda’da kişi başı olarak verilmiştir.

Not : Bali’de Türkçe asistanlık hizmetimiz bulunmaktadır, Misafirlerimizin ihtiyaclari dogrultusunda telefonla Türkçe asistanlık hizmetini 24 saat alabilirler.

 • Bali Vizesi ( 35USD) . Bali Havalimanında Tahsil edilmektedir.
 • Bali Çıkış Vergisi ( 200.000 IDR – Yaklaşık 20 usd ) Bali Havalimanında Tahsil edilmektedir.
 • Dubai Vizesi ( 95 USD)
 • Yurt Dışı Çıkış Pulu
 • Tüm İçecekler
 • Kişisel Harcamalar

Fiyat listemiz güncellenmektedir.

TUR PROGRAMLARI

1.Gün: İstanbul – Dubai

Siz değerli misafirlerimiz ile Atatürk Havalimanı Emirates Havayolları Kontuarı önünde buluşarak uçuşumuz için gerekli Check- in işlemlerini gerçekleştiriyor ve rüyada gibi hissedeceğiniz seyahatimize başlıyoruz. Emirates Hava yolları 19:25 / EK 122( Uçuş olması Durumunda EK124 16:30 Uçuşu verilebilir) sefer sayılı uçuşumuza başlıyoruz.

2.Gün: Dubai- Bali

Dubai Havalimanına saat 00:45 sularında varıyor ve diğer uçuşumuzu beklemek üzere Marhaba Lounge (4 Saat) hizmetinden faydalanıyoruz.

Beklememizin ardından Emirates Hava Yolları 08:20 / EK 398 sefer sayılı uçuşumuza başlıyoruz. Yerel saat ile 21:40 sularında Bali Havalimanı’na varıyoruz. Vize ve Bagaj işlemlerimiz sonrasında bizi bekleyen transfer aracımız ile otelimize ulaşıyor ve gerekli Check in işlemlerimiz sonrasında odalarımıza yerleşiyoruz.

3.Gün: Bali

Bali Masajı , deniz, kum ve güneşin tadını çıkarmak isteyen misafirlerimiz için serbest gün. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin düzenlediği ekstra turlara Katılabilirler.( 1 Gece öncesinden rezervasyon yapılması gerekmektedir. Aşağıda tur alternatiflerini bulabilirsiniz )

4.Gün: Bali – Kintamani Turu

Sabah kahvaltısının ardından 08:30 hareket ile Bali’ ye gelip de yapmadan gitmek olmaz dediğimiz yegane turumuz olan  Kintamani Turuna başlıyoruz. Sahil şeridinden ayrılıp gerçek Bali’ yi keşfetmeye ne dersiniz? Otelden alınışınızdan itibaren dopdolu, rengârenk bir programa adım atmış olacaksınız. Önce Endonezya’ nın milli kültürü olarak UNESCO tarafından onaylanmış Batik el işçiliğinin yapıldığı atölyemizi geziyoruz. Ardından sırası ile gümüş el sanatları ile meşhur Celuk köyü, ahşap oymacılığı ile ünlü Mas köyü, Resim atölyelerini geziyor ve burada alışveriş imkânı buluyoruz. Ardından Kintamani bölgesinde Volkanik Batur Dağı’nı ziyaret ediyoruz ve göl manzarasında öğle yemeğimizi alıyoruz. Öğle yemeğinin ardından Bali’ ye özgü tropikal meyvelerin ve baharatların yetiştirildiği botanik bahçelerini gezmek üzere yola çıkıyoruz. Bu bahçelerde LUWAK kahvesi ve yerel tatları barındıran çeşitli çay ve kahvelerden tadabilirsiniz. Kahve Molamızın ardından Balinin en ünlü Tapınaklarından biri olan Kutsal Su Tapınağı’nı ve Dünyaca Ünlü Pirinç Tarlalarını ziyaret ediyoruz. Dönüş yolumuzda mimarisi ile ünlü geleneksel bir Bali evi görerek otelimize dönüyoruz.

5.Gün: Bali

Deniz, kum ve güneşin tadını çıkarmak isteyen misafirlerimiz için serbest gün. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin düzenlediği ekstra turlara katılabilirler.( 1 Gece öncesinden rezervasyon yapılması gerekmektedir. Aşağıda tur alternatiflerini bulabilirsiniz )

6.Gün: Bali - Dubai

Sabah kahvaltısının ardından 12:00 sularında Check Out işlemlerimizi yaptırıyoruz. Transfer saatimize kadar otelin oda konaklaması dışındaki tüm imkanlarından faydalanabilir veya rehberimizin düzenlediği ekstra turlara katılabilirsiniz. Belirtilen saatte otelde bizi bekleyen transfer aracımız ile Bali Havaalanına hareket ediyor ve Emirates Havayolları /EK 399 sefer sayılı 23:40 Uçağı ile Dubai yolculuğumuza başlıyoruz.

7.Gün: Dubai

Yerel saat ile 05:00 Sularında Dubai Havalimanına varıyoruz. Vize ve bagaj işlemlerimizin ardından bizi bekleyen transfer aracımıza ile otelemize varıyoruz. Otelde Check-in işlemlerimizin ardından odalarımıza yerleşiyor ve uzun yolcuğumuz sonrası serbest zaman veriyoruz. İsteyen misafirlerimiz için Ekstra Çöl Safari Turu Gerçekleştirebilmektedir.

8.Gün: Dubai

Sabah kahvaltısının ardından 08:30 hareket ile Yarım günlük Dubai Şehir turumuza başlıyoruz. Dubai Şehir Turumuz’da panoramik olarak Jumeirah Cami, Altın ve Baharat Çarşıları, Burj Al Arab Oteli, Gökdelenler Caddesi ve Palmiye Adası’nı görüyoruz. Dileyen misafirlerimiz için turumuzu alışveriş merkezinde veya otelde bitiriyoruz . Dubai Mall alışveriş Merkezinde turunu tamamlayan misafirlerimiz dünyanın en uzun yapısı olan Burj al Khalifa Binasını görme ve havuzda yapılan su gösterisini izleme imkanı bulabilirler.

9.Gün: Dubai - İstanbul

Sabah kahvaltısının ardından dönüş yolculuğumuz için Check Out (12:00)  işlemlerimizi yaptırıyoruz. Otelde bizi bekleyen transfer aracımız ile Dubai Havaalanına hareket ediyor ve Emirates Havayolları /EK 121 sefer sayılı 14:20 uçuşu ile İstanbul’a dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Yerel Saat ile 18:00 sularında İstanbul’a varıyor ver bir başka turda görüşmek üzere sizlere veda ediyoruz .

ALTERNATİF TURLAR

Maldivler Anantara Kihavah Island Resort

Bali Samabe Resort

Maldivler Medhufushi Island Resort

Filipinler Manila-Bohol

© Tüm Hakkı Saklıdır 2018 | Turizm Atölyesi - Created By KCAN Co.